قیمـت کـالا و خدمـات:


کلیه قیمت های محصولات فروشگاه بر اساس نرخ مصوب و قانونی موجود در بازار می باشد و در هنگام خرید نیز می توانید قیمت ها را مشاهده نماییدبرگـشت وجه و انصـراف از خریـد:


با توجه به اینکه محصولات موجود در فروشگاه به صورت پین کد، اتوشارژ و خط به خط می باشد لذا بعد از دریافت محصول به هیچ عنوان امکان برگشت وجه و انصراف از خرید وجود ندارد.در هنگام خرید دقت لازم را داشته باشید.مـدت زمـان اعتبـار قیمـت محصـولات:


قيمتها به دلیل نوسانات بازار روزانه به روز مي شوند، قيمتي که در زمان قطعي شدن سفارش مشتري در سايت منظور گرديده است معتبر مي باشد.برگـشت وجـه در صـورت خرید و تراکنش ناموفق:


چنانچه شما مشتری عزیز در هنگام خرید به هر دلیل با مشکل مواجه شدید و بعد از کسر مبلغ از حساب بانکی شما پین شارژ به شما تحویل داده نشد یا به اصطلاح تراکنش ناموفق شد، پس از گذشت حداکثر 72 ساعت وجه از طریق خود بانک به حساب شما برگشت داده می شود.پشتیبانی پین کد های ایرانسل ، همراه اول و رایتل:


در صورت ارائه پین کد، پشتیبانی پین کدها به عهده اپراتور صادر کننده می باشد


ایرانســـل:


شارژ ایرانسل بصورت رمز 16 رقمی ارائه می شود. جهت استفاده از شارژ خریداری شده می بایست کد زیر را از چپ به راست در تلفن همراه خود وارد نمایید *141*رمز 16 رقمی# در صورت بروز هرگونه مشکلی در هنگام شارژ، با پشتیبانی ایرانسل از طریق خطوط ایرانسل با شماره 700 و با خطوط غیر از آن با شماره 09377000000 تماس گرفته و مشکل خود را مطرح نمایید


همــراه اول


شارژهای همراه اول بصورت کد 15 رقمی می باشند. جهت استفاده از این شارژها می بایست کد زیر را از سمت چپ به راست در تلفن همراه خود وارد نمایید *140*#رمز 15 رقمی# در صورت بروز هرگونه مشکلی در هنگام شارژ، با پشتیبانی همراه اول از طریق خط همراه اول با شماره 9990 و با خطوط غیر از آن با شماره 09129990 تماس گرفته و مشکل خود را مطرح نمایید


رایتـــل


کد شارژ رایتل بصورت 16 رقمی ارائه می شود. جهت استفاده از شارژ رایتل خریداری شده می بایست کد زیر را از چپ به راست در تلفن همراه خود وارد نمایید *141*کد شارژ 16 رقمی#


در صورت بروز هرگونه مشکلی در هنگام شارژ، با پشتیبانی رایتل از طریق خط رایتل با شماره 2920 و با خطوط غیر از آن با شماره 2920-021 تماس گرفته و مشکل خود را مطرح نمایید

چند نکته بسیار مهم:


ـــ حتما از ایمیل معتبر جهت ثبت ایمیل استفاده نمایید تا اطلاعات خرید همچون کد پیگیری و نوع محصول خریداری شده برای شما ارسال شود تا در مواقع ضروری و پیگیری خرید در دسترس باشد.

ـــ در هر خرید حتما شماره تراکنش بانک را تا پایان خرید نزد خود نگه دارید تا چنانچه نیاز به پیگیری خرید داشتید از آن استفاده نمایید.

درهنگام خریدخط به خط هنگام وارد کردن شماره مورد نظر خود دقت کنید. چون عواقب ناشی از ارسال نادرست برعهده خودتان میباشد.

همچنین به دلیل اینکه ارسال خط به خط دستی صورت میگیرد، لذا ممکن است تا 12 ساعت طول بکشد ولی سعی ما بر این است در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال گردد. همچنین برای ارسال سریع میتوانید بعد واریز مبلغ، با پشتیبانی سایت در تلگرام و بله در ارتباط باشید و یا پیامک ارسال کنید.

درصورتی که هریک از فیلدهای شارژغیر قابل انتخاب بودند، این بدین معنی میباشد که شارژمربوطه درحال حاضرتمام شده لطفا بعد از چند ساعت دوباره امتحان کنید.

تلفن تماس: 09303080485- فروشگاه اینتزنت ارزان